דבטק דבקים טכנולוגים בע"מ     |      טל. 03-9306694    |     א-ה 7:30-16:30

הכל על ציוד דפוס משי

שיטות דפוס רבות ומגוונות יש, ואחת מהן היא דפוס המשי. מהשם מעט קשה לדמיין במה מדובר, לכן ננסה לעשות מעט סדר מה זה דפוס משי? למה הוא משמש ואיזה ציוד נלווה נחוץ לו כדי שיתפקד כהלכה?

דפוס משי – קווים לדמותו

דפוס משי זו שיטת הדפסה מודרנית וחדשה באופן יחסי, בה עושים שימוש עדין מאוד בחוטים צפופים מאוד העשויים יחד בצורת רשת. לאחר שיוצרים את הרשת, משאירים כמה חלקים חשופים, ואוטמים כמה חלקים אחרים באמצעות אמולסיה, שעווה או כל חומר אטימה מתאים – באופן זה ניתן להדפיס על מגוון רחב של משטחים קעורים וישרים ויוצרים מגוון דגמים וצורות. מלבד נייר, ניתן להדפיס בעזרת דפוס משי גם על עץ, בד, פלסטיק ועוד.

את הצורה יוצרים, למעשה, באופן כזה שבצד האחד בו מונח הצבע, מתבצעת דחיסה מסיבית באמצעות לחיצה או ניגוב אל הצד השני. הצבע עובר בחלקים החשופים (שלא אטמנו בעזרת השעווה או כל חומר אחר) ויוצר את הצורה המבוקשת בצד השני.

ציוד דפוס משי

כדי להגיע לתוצאה המושלמת, יש לרכוש ציוד דפוס משי מתאים. הנה כמה דוגמאות:

  • צבע לרשותכם מגוון רחב של צבעים ותתי גוונים לבחירתכם, היוצרים את התוצאה המושלמת ומתאימים למשטחים מסוגים שונים.

  • ספריי דבק – משמש בעיקר להדפסת משי על טקסטיל. הספריי מוודא שהבד לא יזוז, לא יפרד מהפלטה ושהצבע יודפס במקום הייעודי. אין צורך להתיז את ספריי הדבק בכל הדפסה.

  • סגירת חורים – אם נוצרה פגיעה בתבנית הרשת שיצרנו, ניתן להשתמש בחומר הנקרא פילראו פולי טאקעל מנת למלא את הרווח שנוצר.

  • מגב גומי – כדי להשיג את התוצאה הטובה והמדויקת ביותר, מומלץ לבחור במגב איכותי. שימוש במגב איכותי הכולל פרמטרים מדויקים של גובה, רוחב ומידת קושי מסייע לתוצאה המושלמת, וכן מחזיק מעמד לאורך זמן ארוך יותר.

  • דבק דו צדדי – להדבקה וחיזוק הרשת.

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של ציוד דפוס משי מודרני ומתקדם ובכך ליהנות מתוצרים מדויקים יותר ומהירים יותר. רוצים לשמוע עוד? אנחנו כאן בדבקטקבשבילכם! זמינים עבורכם בטלפון מספר: 03-9306694 .

כל הזכויות שמורות לדבטק דבקים טכנולוגים בע"מ

 
Show Buttons
Hide Buttons