דבטק דבקים טכנולוגים בע"מ     |      טל. 03-9306694    |     א-ה 7:30-16:30

ציוד לבתי דפוס

ציוד לבתי דפוס

אתם בעלי בית דפוס ומחפשים מקום לרכישת הדבקים הטכנולוגיים וחומרים שונים? דבטק מתגאה להוביל את התחום. ציוד לבתי דפוס צריך להיות מהאיכות הגבוהה ביותר, משום שאם אתם משתמשים בחומרים פחות איכותיים, תגלו שמוצריכם נראים פחות טוב – והלקוח הסופי מאוכזב.

לכן, כאשר אנו משווקים את מוצרי החברה אנו מקפידים על איכות לצד הכמות, ולא תמיד מחפשים כיצד להוזיל את העלויות על חשבון הגימור הסופי. בדיוק כמו שאתם יוצרים גרפיקה באיכות גבוהה ומעדיפים שלא להשתמש בתמונות עם DPI נמוך, כך גם בציוד למיכון שלכם חשוב שלא לעגל פינות.

המקום שמנוהל על ידי דר בתחום הכימיה

בניגוד לחברות אחרות שרק מייבאות מוצרים ואינן מכירות את המאפיינים של החומרים השונים המשווקים, בדבטק תגלו כי הניהול מתצע על ידי דר לכימיה שמשמש גם כיועץ למגוון מפעלי תעשייה ברחבי ישראל. העובדה כי מדובר באיש מקצוע שמכיר על בוריו כל חומר מבטיחה שהמוצרים שתקבלו יבדקו היטב – ויהיו גם עמידים לאורך זמן וגם בטיחותיים לשימוש.

מה המוצרים המתאימים לנו ביותר?

לכל אחד מבתי הדפוס עמם אנו עובדים צרכים אחרים, ומחלקת שירות הלקוחות המנוסה שלנו תדע להתאים את המוצרים בצורה אופטימלית לדרישתכם. אנו יודעים כי מרבית הדבקים בעלי השמות הפחות מוכרים עשויים ליצור בלבול בדבר המוצר הנכון לכם ביותר, ומתחייבים למצוא עבורכם את המוצר הנכון לכל שימוש. לעתים למוצר אחד יכולים להיות מספר שימושים אפשריים שאינם מצוינים במפורש בקטלוג המקוון שלנו.

אל תהססו, הציצו בקטלוג המוצרים שלנו, ואם אתם זקוקים למידע נוסף שאינו קיים באתר התקשרו עוד היום לנציגי שירות הלקוחות שלנו בטלפון: 03-9306694

כל הזכויות שמורות לדבטק דבקים טכנולוגים בע"מ

 
Show Buttons
Hide Buttons